Посольство України в Королівстві Данія

, Київ 01:10

Президент України П.Порошенко зустрівся з керівництвом провідних данських компаній

06 квітня 2017, 14:58

У ході офіційного візиту до Королівства Данія Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками провідних данських компаній.

 

Глава Української держави поінформував присутніх про розвиток економічної ситуації в державі. Петро Порошенко наголосив, що незважаючи на триваючу російську агресію, Україні вдалося вийти на траєкторію макроекономічного зростання: знижено показники інфляції, запроваджено реформи енергетичного сектору, створено антикорупційну структуру, розпочато процес децентралізації. Започатковано амбіційну судову реформу. «Чому це важливо? Бо інвестори не могли знайти правосуддя у суді», - сказав Глава держави. Президент звернув увагу на нещодавно запроваджену відкриту систему відшкодування ПДВ. «Радий був почути від іноземних лідерів, що протягом останніх 2,5 років ми зробили більше у реформуванні країни, ніж було зроблено за попередні 23 роки», - наголосив Петро Порошенко.

«І щасливий бачити данських інвесторів в Україні», -  зазначив Глава держави. Він додав, що в Україні запущено амбіційну приватизаційну програму.

У зустрічі брали участь керівники компаній Vestas Wind Systems A/S, Carlsberg Group, JYSK, Axzon, Novo Nordisk A/S, EKF, BIIR ApS, Ciklum ApS, BWSC A/S, Falk Danmark A/S, Danfoss  та інших.

 

Офіційний сайт Президента України