Посольство України в Королівстві Данія

, Київ 01:09

Президент України Петро Порошенко зустрівся з українською громадою Данії

06 квітня 2017, 15:10

Президент Петро Порошенко у Копенгагені зустрівся з українською громадою Данії в рамках офіційного візиту до цієї країни.

«Дякую за те, що ви займаєте дуже активну позицію на підтримку України», - сказав Президент. Петро Порошенко зазначив, що розпочав візит із зустрічі з Королевою Данії Маргрете ІІ, під час якої Її Величність сказала: «Ви знаєте я дуже регулярно бачу з вікон мого палацу українські прапори. І вони дуже активно нагадують мені про необхідність підтримувати Україну».

«Це величезна ваша роль в тому, що ми маємо світову підтримку нашої незалежності, суверенітету та боротьби за свободу і демократію», - сказав Президент. За його словами, Данія є однією з основних країн, яка бореться за продовження санкцій проти країни агресора РФ, в координації з Україною допомагає ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

Президент також нагадав, що зараз в Європейському парламенті проводяться дебати по завершенню розгляду питання про надання безвізового режиму для України. І завтра має відбутись остаточне голосування з цього питання. «Це наше з вами спільне досягнення нашої спільної боротьби, бо щоб отримати це, нам треба було провести 144 реформи. І ми це зробили», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що за останні 2,5 роки спільними зусиллями було створено світову солідарність з Україною. «Ми боремось для того, щоб витягнути Україну із російської імперії, витягнути і попрощатися із Радянським Союзом та змінити і привести Україну в Європу», - сказав Президент, додавши, що безвізовий режим є лише першим кроком.

Президент також поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в Копенгагені.

 

Офіційний сайт Президента України