Посольство України в Королівстві Данія

, Київ 01:08

Робочий візит Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе до Королівства Данія

27 квітня 2017, 15:17

У рамках робочого візиту Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе до Королівства Данія директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина взяла участь у низці зустрічей. Зокрема, у перший день візиту робочі зустрічі відбулися з Міністром закордонних справ Данії, членами Комітетів Парламенту Данії з питань закордонної політики, європейських справ та оборони, а також з Постійним секретарем Міністерства оборони.

Було поінформувано про поточну ситуацію на сході України та Автономній Республіці Крим у контексті російської агресії. Відзначено необхідність продовження підтримки з боку ЄС та НАТО у відновленні територіальної цілісності та суверенітету України.

Під час зустрічей українська делегація подякувала європейським колегам за підтримку Данії у питанні забезпечення ЄС безвізового режиму для українських громадян. Представників данської сторони, у свою чергу, цікавило питання успішного впровадження ПВЗВТ Україна-ЄС.

Сторони, також, обговорили питання імплементації антикорупційних реформ в контексті програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу» та підготовку до нової програми технічної допомоги Данії «Зміцнення демократії та прав людини в Україні 2017 – 2021».

Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції