Посольство України в Королівстві Данія

, Київ 01:03

Конференція «Конфлікт в Україні та Європа» («Ukraine-en koflikt і Europa») у Парламенті Королівства Данія

14 грудня 2017, 14:03
13.12.2017 р. у приміщенні Парламенту Королівства Данія відбулася конференція «Конфлікт в Україні та Європа» («Ukraine-en koflikt і Europa»), організована данським Гельсінським комітетом з прав людини.
У конференції взяли участь відомі данські політики - Расмус Ярлов (Rasmus Jarlov), член парламенту від Консервативної партії; Мартін Лідегард (Martin Lidegaard), член парламенту від Соціал-ліберальної партії, колишній міністр закордонних справ Данії; Могенс Ликкетофт (Mogens Lykketoft),член парламенту від Соціал-демократичної партії; Ліф Булов (Leif Bulow), учасник моніторингової місії ОБСЄ в Україні; Ханне Северінсен (Hanne Severinsen), політик; Дженс Аструп (Jens Astrup), відомий письменник та мандрівник, а також представники дипломатичного корпусу, Дансько-українського товариства, громадськості, засобів масової інформації.
Під час конференції з докладами щодо впливу російської агресії на ситуацію в Україні та країнах Європейського Союзу, а також власного досвіду з відвідання України, виступили Мартін Лідегард, Расмус Ярлов, Ліф Булов, Ханне Северінсен, Могенс Ликкетофт, Дженс Аструп. Тимчасовим повіреним у справах України А.Владимировим була виголошена доповідь щодо реформ в України.