Посольство України в Королівстві Данія

, Київ 04:25

17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish»

05 лютого, 14:40

1-2 лютого 2018 р. в Копенгагені проходило 17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish», участь у якому Україна забезпечила на рівні Посольства в якості спостерігача.  У заході взяли участь представники країн-членів "Eurofish" (Албанія, Хорватія, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія і Туреччина), а також країни-спостерігачі.

За встановленою практикою, «Eurofish» запрошує спостерігачів, з метою інформування їх про діяльність організації, переваги, які вона пропонує своїм членам, а також для виявлення та обговорення можливих напрямків співробітництва.

Секретаріат «Eurofish» представив звіт про діяльність у 2017 році, план роботи на 2018 рік та поінформував присутніх про стан співпраці з партнерською Організацією ООН з питань продовольства і сільського господарства (ФАО), яка є депозитарієм Угоди про заснування «Eurofish», та іншими партнерами організації. Під час робочої сесії були також вирішені поточні фінансові та адміністративні питання.