• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Стара версія
Запис на консульський прийом
Опубліковано 23 грудня 2022 року о 18:00

З 11 липня 2022 Консульський відділ Посольства України в Данії відновлює автоматизовану систему запису на консульський прийом (бронювання) громадян «Електронна черга» за наступним посиланням:

https://online.mfa.gov.ua/application

Доступним для бронювання є будь-який вільний час у межах наступних 90 днів від актуальної дати.

Без бронювання, в порядку живої черги Консульський відділ Посольства надає виключно наступні консульські послуги українцям, які під час дії воєнного стану виїхали до Данії:

Крім того, без попереднього бронювання можуть звертатися особи, які потребують термінової допомоги (наприклад, у разі загрози життю чи здоров’ю, затримання поліцією, смерті громадянина України).

Прийом у порядку живої черги відбувається виключно у зазначені години:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця: 10:00-12:00

Вівторок: 13:00-16:00

Заповнення онлайн-форми

Першим кроком у полі «Виберіть країну» потрібно зазначити «Данія», далі у полі «Консульство» потрібно вибрати «ПУ в Данії».

Наразі доступні наступні категорії консульських дій, кожна з яких містить декілька елементів:

Паспортні дії

Нотаріальні дії

Дії з питань громадянства та постійного проживання

 • Вихід з громадянства
 • Оформлення виїзду на постійне проживання за кордон

В разі потреби виконання більше однієї консульської дії під час візиту до Консульського відділу Посольства (наприклад оформлення декількох паспортів для членів однієї родини або необхідності оформлення паспорту, засвідчення заяви та прийняття на тимчасовий облік), потрібно вибрати «Інші дії» і зазначити «Дві консульські дії» або «Три консульські дії».

У полях «Дата» і «Час» відповідно потрібно зазначити день і часовий проміжок бажаного візиту до Консульського відділу Посольства.

Наступним кроком у відповідних полях потрібно зазначити Ваше прізвище, ім’я та по батькові, мобільний телефон (у випадному списку потрібно вибрати «Данія +45») та адресу електронної пошти (продублювати для підтвердження).

Необхідно зазначити дані тієї особи, яка безпосередньо отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей (до 16 років), вказуються дані одного з батьків або уповноваженого представника дитини.

Після перевірки правильності введених даних потрібно натиснути кнопку «Так, все вірно». Якщо Ви помилились при введенні адреси електронної пошти, Ви ще матимете можливість її змінити кнопкою «Змінити email».

Після натискання кнопки «Завершення реєстрації», Ви отримаєте повідомлення «Бронювання пройшло успішно» разом з номером Вашого бронювання, а на адресу Вашої електронної пошти надійде лист з підтвердженням реєстрації. Ви маєте перейти за цим посиланням для підтвердження бронювання – якщо Ви цього не зробите, Ваше бронювання вважатиметься недійсним та через певний час буде автоматично анульоване.

Не допускається реєстрація з недійсним телефонним номером та недіючою адресою електронної пошти. Також не допускається реєстрація з адресою електронної пошти, створеної на російських інтернет-сервісах, таких як Km.ru, List.ru, Mail.ru, Newmail.ru, Pochta.ru, Rambler.ru, Yandex.ru тощо – поштові повідомлення на ці адреси не надсилатимуться.

У випадку відсутності зворотного зв’язку з заявником (вимкнений телефон, не підіймає слухавку протягом трьох дзвінків впродовж одного дня, недіючий номер), реєстрація буде видалена адміністратором.

Якщо в ході заповнення онлайн-форми Ви побачите помилку «Error: Network Error», це, скоріш за все, означає, що Інтернет-з’єднання з вебсервером МЗС України нестабільне. У такому випадку заповнення онлайн-форми необхідно відновити спочатку.


Скасування (перенесення) бронювання

Якщо у Вас виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом у вибраний часовий проміжок, Ви зобов’язані якомога скоріше самостійно скасувати бронювання, скориставшись посиланням, яке було надіслано на Вашу електронну адресу під час реєстрації в електронній черзі.

Якщо Ви не скасуєте бронювання і не з’явитеся в Консульському відділі Посольства у заброньований Вами час, то таким чином Ви позбавите іншу людину можливості отримати консульську послугу.

Консульський відділ Посольства залишає за собою право скасувати або перенести реєстрацію заявника на інший час, повідомивши його про це з використанням контактних даних, залишених під час реєстрації. Тому ще раз наголошуємо на важливості зазначення дійсного номеру мобільного телефону та діючої адреси електронної пошти.


Важлива інформація

Централізована система «Електронна черга» створена для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном. Записи в системі здійснюються громадянами самостійно, консульські посадові особи не можуть бронювати час для громадян або вносити зміни до існуючих бронювань.

Запис на консульський прийом безкоштовний. Використання системи посередниками та отримання на її основі будь-якої вигоди неприпустимо.

Якщо Ви плануєте звернутись до Консульського відділу Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо.

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно окремо зробити реєстрацію для кожної послуги.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі бронювання, що дублюються, будуть видалені адміністратором.

Бронювання часу відвідання Консульського відділу Посольства не гарантує вчинення замовленої консульської дії. Консульська дія може бути вчинена тільки за умови наявності у заявника усіх необхідних документів.

Якщо у переліку консульських послуг відсутнє питання, з якого Ви плануєте звернутися, просимо перейти за наступним посиланням.


Згода на опрацювання персональних даних

Користуючись автоматизованою системою запису на консульський прийом громадян «Електронна черга», Ви погоджуєтеся на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством України в Королівстві Данія в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux