• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Стара версія
Запис в Електронну чергу
Опубліковано 11 березня 2023 року о 15:00

Централізована Електронна черга, що адмініструється Міністерством закордонних справ України, доступна за наступним посиланням:

https://online.mfa.gov.ua/application

УВАГА! Консульський відділ Посольства приймає громадян виключно за наявності у них готового пакету документів (оригінали, ксерокопії, фото).


Цей онлайн-сервіс створений для замовлення наступних консульських дій, які для зручності згруповані в декілька категорій:

Паспортні дії

Нотаріальні дії

Дії з питань громадянства та постійного проживання

 • Вихід з громадянства
 • Оформлення виїзду на постійне проживання за кордон

УВАГА! У зв’язку із великою кількістю звернень Електронна черга заповнена на найближчі місяці (березень-квітень 2023). Це спричинено запитами українців, які масово прибули в Данію без документів після початку широкомасштабного російського вторгнення та потребують виготовлення нових документів.

Попри це, деякі громадяни час від часу скасовують свої візити до Консульського відділу, тому в Електронній черзі з’являються нові слоти. Тому рекомендуємо регулярно відслідковувати появу нових місць в Електронній черзі.

Для запису в Електронну чергу першим кроком у полі «Виберіть країну» потрібно зазначити «Данія», далі у полі «Консульство» потрібно вибрати «ПУ в Данії».

У полях «Дата» і «Час» потрібно зазначити відповідно день і часовий проміжок візиту до Консульського відділу Посольства.

Наступним кроком у відповідних полях потрібно зазначити Ваше прізвище, ім’я та по батькові, данський мобільний телефон (у випадному списку потрібно вибрати «Данія +45») та адресу електронної пошти (продублювати для підтвердження).

Необхідно зазначити дані тієї особи, яка безпосередньо отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей (до 16 років), вказуються дані одного з батьків або законного представника дитини.

В разі потреби виконання більше однієї консульської дії під час візиту до Консульського відділу Посольства (наприклад оформлення декількох паспортів для членів однієї родини або необхідності оформлення паспорту, засвідчення заяви та прийняття на тимчасовий облік), потрібно вибрати «Інші дії» і зазначити «Дві консульські дії» або «Три консульські дії».

Після перевірки правильності введених даних потрібно натиснути кнопку «Так, все вірно». Якщо Ви помилились при введенні адреси електронної пошти, Ви ще матимете можливість її змінити кнопкою «Змінити email».

Далі натисніть кнопку «Завершення реєстрації».

Після натискання цієї кнопки, Ви отримаєте повідомлення «Бронювання пройшло успішно» разом з номером Вашого бронювання, а на адресу Вашої електронної пошти надійде лист з підтвердженням бронювання вибраного проміжку часу.

УВАГА! Ви маєте перейти за цим посиланням для підтвердження бронювання – якщо Ви цього не зробите, Ваше бронювання вважатиметься недійсним та через певний час буде автоматично анульоване.

Ви не зможете зареєструватися з недійсним телефонним номером та недіючою адресою електронної пошти. Також неприпустима реєстрація з адресою електронної пошти, створеної на російських інтернет-сервісах, таких як Km.ru, List.ru, Mail.ru, Newmail.ru, Pochta.ru, Rambler.ru, Yandex.ru тощо.

У випадку відсутності зворотного зв’язку з заявником (вимкнений телефон, не підіймає слухавку протягом трьох дзвінків, недіючий номер), бронювання буде видалене адміністратором.

Якщо в ході заповнення онлайн-форми Ви побачите помилку «Error: Network Error», це означає, що Інтернет-з’єднання з вебсервером МЗС України нестабільне. У такому випадку заповнення онлайн-форми необхідно відновити спочатку.


Скасування (перенесення) бронювання

Якщо у Вас виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом у вибраний часовий проміжок, Ви зобов’язані якомога скоріше самостійно скасувати бронювання, скориставшись посиланням, яке було надіслано на Вашу електронну адресу під час реєстрації в електронній черзі.

Якщо Ви не скасуєте бронювання і не з’явитеся в Консульському відділі Посольства у заброньований Вами час, Ви позбавите іншу людину можливості отримати консульську дію.

Консульський відділ Посольства залишає за собою право скасувати або перенести бронювання заявника на інший час, повідомивши його про це з використанням контактних даних, залишених під час реєстрації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux