• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Стара версія
Коронавірус. Оперативна інформація
Опубліковано 29 грудня 2021 року о 17:00

Ситуація в Данії

Оперативну інформацію про поширення коронавірусної інфекції (Covid-19) в Данії публікує Данський державний інститут сироватки крові (SSI). Цей орган підпорядковується Міністерству охорони здоров’я та людей похилого віку Данії та відповідає за забезпечення готовності країни до інфекційних захворювань і біологічних загроз.

Інтерактивна панель з індикаторами захворюваності доступна за наступним посиланням (інформація подається данською мовою):

https://experience.arcgis.com/experience/aa41b29149f24e20a4007a0c4e13db1d

На цій панелі зокрема відображаються загальні дані про рівень захворюваності в країні: кількість зроблених ПЛР-тестів (PCR-prøver), кількість зроблених тестів на антиген (Antigenprøver), кількість підтверджених випадків інфікування (Bekræftede tilfælde), кількість випадків повторного інфікування (Reinfektioner), кількість смертей від хвороби (Dødsfald) та кількість госпіталізацій (Indlæggelser), а також аналогічні дані за останню добу. Крім того можна оцінити загальну ситуацію з госпіталізацією: скільки пацієнтів знаходяться у лікарнях (Indlagte i dag), у відділенні інтенсивної терапії (Intensiv) та скільки підключено до апаратів штучної вентиляції легень (Respirator).

Актуальну інформацію про стан вакцинації в Данії, у тому числі про кількість частково (Påbegyndt vaccinerede) і повністю (Færdigvaccinerede) вакцинованих громадян, можна переглянути на інтерактивній панелі за наступним посиланням (інформація подається данською мовою):

https://experience.arcgis.com/experience/9824b03b114244348ef0b10f69f490b4

У разі потреби переглянути дані за якийсь конкретний день, інформація доступна для завантаження у вигляді архівів цифрових даних: для даних щодо захворюваності (overvågningsdata) – з 12 березня 2020, для даних щодо вакцинації (vaccinationsdata) – з 19 лютого 2021.


Ситуація в Україні

Оперативну інформацію про поширення Covid-19 в Україні публікує Міністерство охорони здоров’я України та державна установа Міністерства «Центр громадського здоров’я», що у тому числі відповідає за соціально-гігієнічний моніторинг захворювань та боротьбу з епідеміями.

Інтерактивна панель з індикаторами захворюваності доступна за наступним посиланням (інформація подається українською мовою):

https://phc.org.ua/kontrol-zakhvoryuvan/inshi-infekciyni-zakhvoryuvannya/koronavirusna-infekciya-covid-19

На цій панелі зокрема відображаються загальні дані про перебіг захворюваності в країні: кількість підтверджених випадків інфікування, кількість смертей від хвороби, а також аналогічні дані за останню добу. Більш детальна інформація надається в текстовому форматі за наступною адресою:

https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-cov19

У разі потреби переглянути дані за якийсь конкретний день, усі оперативні довідки про основні показники захворюваності на Covid-19 доступні в архіві текстових документів, інформація про лабораторні дослідження методом ПЛР та ІФА доступні в архіві електронних таблиць.

Центр громадського здоров’я також щотижня оновлює інформацію щодо рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19 в кожній з областей Україні, яка доступна за наступним посиланням:

https://phc.org.ua/news/rivni-epidemichnoi-nebezpeki-poshirennya-covid-19-v-ukraini-24

У жовтні 2021 презентовано інформаційно-аналітичну систему «СОТА», яка серед іншого містить інформацію про поширення захворюваності на Covid-19 у світі та в Україні, що відображається на інтерактивній панелі за наступним посиланням:

https://covid19.rnbo.gov.ua

Інша інтерактивна панель системи «СОТА» надає актуальну інформацію про кількість і відсоток зайнятих ліжок у лікарнях України:

https://health-security.rnbo.gov.ua

Ще одна інтерактивна панель надає актуальну інформацію про стан вакцинації в Україні, у тому числі про кількість частково і повністю вакцинованих громадян:

https://health-security.rnbo.gov.ua/vaccination

Порівняльна інформація

Порівняльна інформація у вигляді графіків або у формі візуалізованих даних про перебіг захворюваності в Україні і Данії доступна на безлічі вебсайтів, з яких Посольство використовує, в першу чергу, «Worldometer» та інформаційну панель Всесвітньої організації охорони здоров’я.


Застереження

Посольство прагне, по можливості, постійно оновлювати інформацію у цьому розділі вебсайту. Вона базується на доступних даних, зібраних з відкритих загальнодоступних джерел Європейського Союзу, Данії та України.

Звертаємо увагу, що наведена інформація не є вичерпною і може бути зміненою інституціями ЄС та українськими і данськими урядовими установами, тому ми не несемо жодної відповідальності, явної чи неявної, щодо повноти та точності інформації, що міститься у цьому розділі, або окремих рішень, заснованих на ній.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux