За січень-вересень 2025 року товарообіг між Україною та Данією склав 460,3 млн дол. США, що на 25,5% більше обсягів торгівлі товарами за відповідний період минулого року. Обсяг експорту українських товарів до Данії склав 164,0 млн дол. США та зменшився на 0,9% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, обсяг імпорту збільшився на 47,2% та склав 296,3 млн дол. США.
Сальдо у торгівлі товарами за цей період негативне для України і складає 132,3 млн дол. США.
За результатами січня–вересня 2025 року у структурі українського експорту до Данії домінували поставки: меблів (22,5%); інших готових текстильних виробів (16,0%); деревини і виробів з деревини (9,8%); одягу та додаткових речей до одягу, трикотажних (9,7%); реакторів ядерних, котлів, машин (8,0%); молока та молочних продуктів (5,4%); виробів з чорних металiв (4,0%); м'яса та їстівних продуктів (3,0%); електричних машин (2,2%); засобів наземного транспорту крім залізничного (2,0%).
За результатами січня-вересня 2025 року у загальній структурі імпорту з Данії домінували поставки: палива мінерального; нафти і продуктів її перегонки (17,5%); м'яса та їстівних субпродуктів (10,7%); фармацевтичної продукції (10,3%); реакторів ядерних, котлів, машин (10,3%); залишків і вiдходів харчової промисловості (6,3%); риби i ракоподібних (2,9%); приладів та апаратів оптичних, фотографічних (2,6%); меблів (2,6%); алюмiнiй i вироби з нього (2,4%); пластмас, полімерних матеріалів (2,4%); одягу та додаткових речей до одягу, трикотажних (2,3%).